Güvenilir bir destek numune ızgarası kaynağı. Özellikler: iyi tanımlanmış ızgara çubukları, maksimum açık alan ve mat/parlak taraf. Her ızgara ayrı ayrı denetlenir. Yeni tanıtılan, paladyum kaplamalı bakır ızgaralardır. Bu kaplama daha iyi ızgara gücü sunar ve kararmayı önler. Standart Kare Mesh 3,05 mm çap, 0,7 mil (18 m) kalınlık Malzeme: Bakır (Cu), Nikel (Ni), Altın (Au), Bakır/Palladyum (Cu/Pd=CP), Molibdnum (Mo) Gilder Bulucu Izgaraları 3,05 mm çap, 0,7 mil (18 m) kalınlık Malzeme: Bakır (Cu), Nikel (Ni), Altın (Au), Bakır/Palladyum (Cu/Pd=CP) Standart Altıgen Mesh 3,05 mm çap, 0,7 mil (18 m) kalınlık Malzeme: Bakır (Cu), Nikel (Ni), Altın (Au) Paralel çubuklar 3,05 mm çap, 0,7 mil (18 m) kalınlık Malzeme: Bakır (Cu), Nikel (Ni), Altın (Au)

dikdörtgen

3,05 mm çap, 0,7 mil (18 m) kalınlık
Malzeme: Bakır (Cu), Nikel (Ni)

Çift Izgara (İstiridye)

3,05 mm çap, 0,7 mil (18 m) kalınlık
Malzeme: Bakır (Cu), Nikel (Ni), Altın (Au), Molibdnum (Mo)

Çift ızgaralar çoğunlukla metalurjik uygulamalarda ince metal folyoları desteklemek için kullanılır. Bu ızgaralar, ‘sandviç’ ızgaranın eğriliğine katlanan kavisli bir emniyet şeridine sahiptir. Dört konfigürasyon mevcuttur:

Tek Yuvalı Izgaralar (Oval Delik)

50 m kalınlık (tek delik ve yuva)
Malzeme: Bakır (Cu), Nikel (Ni), Altın (Au), Molibdnum (Mo)

Tek Yuvalı Izgaralar (Açıklık Izgaraları)

50 m kalınlık (tek delik ve yuva)
Malzeme: Bakır (Cu), Nikel (Ni), Altın (Au), Molibdnum (Mo)

Yaldızlı İnce Çubuk Izgaralar

3,05 çap, 0,8 mil kalınlık
Malzeme: Bakır(Cu), Nikel(Ni), Altın(Au)

İnce Çubuk Izgaralar, normal ızgaralardan daha ince çapraz çubuklara sahip ultra ince ızgaralar üretmek için yeni bir teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir. Sonuç, eşit derecede sağlam numune desteği, ancak maksimum numune yüzey alanını görüntülemek için %40 daha fazla açık alan.

Yeni Numune Destek Izgaraları Kare ve altıgen ağ Gilder İnce Çubuk Izgaralarımıza ek olarak, artık 2.000 satır/inç değerine kadar çok ince bir ağ üretebiliyoruz. TEM’de, rutin olarak karbon olan ve 1.5 – 2.0 nm kadar ince olan destek ince filmlerine artan bir ihtiyaç vardır. Tüm ızgaralardaki adım (bir çubuğun merkezinden sonraki çubuğun merkezine olan mesafe) boyutu sabit kalır, bu da daha düşük büyütmeli bir kalibrasyon yardımcısı olarak kullanılmalarına olanak tanır. Tip T600HH (altıgen) ve T600HS (kare), daha fazla örneğin görüntülenmesini sağlayan ızgara çubuğu genişliğini (sadece 5 mikron) azaltma çabalarımızı temsil eder. Tüm yeni tipler, bir tarafının parlak, diğerinin mat olması dışında, jantta numunenin hangi tarafında olduğunu gösteren büyük bir asimetrik işarete sahiptir. Izgaralar 3,05 mm toplam çaptadır; 2.05 mm ağ alanı çapı. Molibdende TEM Numune Destekleri TEM ızgara malzemeleri yelpazemizi, şu anda Molibden’de bulunan dört türü içerecek şekilde genişlettik. Yeni ürünler, bakır, nikel ve altın ürünlerinin imalatında kullanılan daha bilinen “elektroforming” (biriktirme) tekniği yerine, kimyasal “öğütme” (aşındırma) olarak bilinen bir işlem kullanılarak üretiliyor. Molibden esas olarak yüksek sıcaklık, sertlik, katsayı genleşmesi ve korozyon direnci özelliklerinin önemli olduğu uygulamalarda kullanılır. Kullanılan malzeme %99.9 saflığa sahiptir.